VŠECHNY ČLÁNKY / ČLÁNEK

Nebaví Vás už kupovat shnilé potraviny? Pojďme s tím už něco udělat!

Jak je možné, že v regálech jsou stále shnilé a plesnivé potraviny? Jak to, že s tím někdo nedokáže něco udělat? Jak dlouho ještě bude trvat, než se to změní? A kdy konečně za své peníze dostaneme, co máme dostat?

Podobné otázky si asi klade hodně lidí. Odpověď na ně je ale pouze jedna! Bude to do té doby, než s tím začneme konečně něco dělat a přestaneme si to nechávat líbit.

Zjistili jsme, že na tyto nepoctivé obchodníky platí důslednost nás zákazníků. Musíme důsledně požadovat to, na co máme nárok. Ruku na srdce: kdo z Vás si zavolá vedoucího prodejny, když vidí shnilé potraviny? Kdo si počká u regálů, než prodavač vyhází všechnu nahnilou a plesnivou zeleninu nebo ovoce?
 
Víme, že to vždy nemusí být příjemné se s někým dohadovat. Také to stojí nějaký čas, který většinou nikdo z nás nemá. Ale pokud si pouze pro sebe zanadáváme a půjdeme dál ve chvíli, když uvidíme, že něco není v pořádku, tak se nic nezmění!
Pojďme to společně zkusit, vždyť to nakonec děláme sami pro sebe. Nemusíme se hned s někým hádat. Stačí slušně upozornit vedoucího prodejny na problematické potraviny, a pak si počkat na to, než to někdo dá do pořádku. Když to takhle budeme dělat všichni, věřte, že to prodávající brzo přestane bavit!

Zkusili jsme to a funguje to! Teď to je jen na Vás, jestli se k nám přidáte. Osobně jsme si vyzkoušeli, že jak pozitivní, tak negativní kritika může být velmi silnou pákou v boji za lepší produkty a služby. Náš tým, který se podílí na realizaci tohoto projektu, je příliš malý na to, aby vlastními silami dokázal v tomto nevyrovnaném boji obstát. Představte si ale, jakou sílu představujeme všichni dohromady – zákazníci, odběratelé a konzumenti. Pomozte nám a také sami sobě. Uvidíte, že z toho budete mít dobrý pocit a vše se začne pomalu zlepšovat!
Reklama:
Ohebné kamenné dýhy - novinka na stavebním trhu!
Nová unikátní povrchová úprava. Krása pravé břidlice je nyní dostupná v lehkých ohebných kamenných plátech. 18 druhů kamenných struktur, efektivní a jednoduché použití.
Event Arena
Od roku 2000 jsme uspořádali pro naše klienty přes 1600 eventů. Jeden z těch příštích může být ten Váš! Potřebujete podpořit vztah se zaměstnanci, chcete se zaměřit na rozvoj vztahů se zákazníky, hodláte zlepšit image značky či produktu nebo jinak podpořit prodej? Pokud ano, my Vám s tím rádi pomůžeme!
Výstavba budov