VŠECHNY ČLÁNKY / ČLÁNEK

Nebaví Vás už kupovat shnilé potraviny? Pojďme s tím už něco udělat!

Jak je možné, že v regálech jsou stále shnilé a plesnivé potraviny? Jak to, že s tím někdo nedokáže něco udělat? Jak dlouho ještě bude trvat, než se to změní? A kdy konečně za své peníze dostaneme, co máme dostat?

Podobné otázky si asi klade hodně lidí. Odpověď na ně je ale pouze jedna! Bude to do té doby, než s tím začneme konečně něco dělat a přestaneme si to nechávat líbit.

Zjistili jsme, že na tyto nepoctivé obchodníky platí důslednost nás zákazníků. Musíme důsledně požadovat to, na co máme nárok. Ruku na srdce: kdo z Vás si zavolá vedoucího prodejny, když vidí shnilé potraviny? Kdo si počká u regálů, než prodavač vyhází všechnu nahnilou a plesnivou zeleninu nebo ovoce?
 
Víme, že to vždy nemusí být příjemné se s někým dohadovat. Také to stojí nějaký čas, který většinou nikdo z nás nemá. Ale pokud si pouze pro sebe zanadáváme a půjdeme dál ve chvíli, když uvidíme, že něco není v pořádku, tak se nic nezmění!
Pojďme to společně zkusit, vždyť to nakonec děláme sami pro sebe. Nemusíme se hned s někým hádat. Stačí slušně upozornit vedoucího prodejny na problematické potraviny, a pak si počkat na to, než to někdo dá do pořádku. Když to takhle budeme dělat všichni, věřte, že to prodávající brzo přestane bavit!

Zkusili jsme to a funguje to! Teď to je jen na Vás, jestli se k nám přidáte. Osobně jsme si vyzkoušeli, že jak pozitivní, tak negativní kritika může být velmi silnou pákou v boji za lepší produkty a služby. Náš tým, který se podílí na realizaci tohoto projektu, je příliš malý na to, aby vlastními silami dokázal v tomto nevyrovnaném boji obstát. Představte si ale, jakou sílu představujeme všichni dohromady – zákazníci, odběratelé a konzumenti. Pomozte nám a také sami sobě. Uvidíte, že z toho budete mít dobrý pocit a vše se začne pomalu zlepšovat!
Reklama:
první reklamní.cz
Grafické a DTP práce. Ofsetový a rotační tisk. Velkoplošná a řezaná reklama. Webové prezentace a webhosting. Fotopráce. Využijte našich dlouholetých zkušeností k řešení Vašeho problémů. 
Opravy motorových vozidel