Praha 1 - Nové Město / DETAIL SUBJEKTU

ič:
26179423
dič:
CZ26179423
Sídlo firmy:
Václavské náměstí 823/33, 11000 Praha 1 - Nové Město
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.

Tato firma zatím nemá žádné reference. Zadejte první hodnocení a pomozte tak ostatním uživatelům.

Reklama:
Česká dřevostavba
Hledáte ideální řešení pro Vaši dřevostavbu nebo mobilní domek? Různé typy dřevěných domů, které jsme pro Vás připravili, odpovídají různým potřebám a představám každého zákazníka. Pokud přesně nevíte, jaký domek si vybrat, rádi Vám s výběrem pomůžeme!
Šišky.cz
Šišky v sobě skrývají semínka Vaší budoucnosti. Postaráme se o reklamu, pomůžeme s organizací a realizací Vašich originálních projektů, zařídíme a zorganizujeme konferenci nebo prezentaci Vaší firmy na veletrhu. 
Bezdrátové telekomunikační sítě; Výstavba budov; Elektrické instalace; Zeměměřické a kartografické činnosti; Opravy počítačů a výrobků pro osobní potřebu; Podpora podnikání; Pevné telekomunikační sítě; Skladování; Pronájem a správa nemovitostí; Informační činnosti; Poradenství v řízení; Ostatní vzdělávání j. n.; Architektonické a inženýrské činnosti; Poradenství v IT; Opravy motorových vozidel; Pronájem a leasing; Opravy počítačů; Účetnictví, auditorské činnosti, daňové poradenství; Činnosti realitních agentur; Počítače a periferní zařízení; Elektrické motory; Nespecializovaný velkoobchod; Profesní, vědeckotechnické činnosti; Vydávání knih, periodik, atd.; Informační technologie;
Velkoobchod