České Budějovice 3 / DETAIL SUBJEKTU

ič:
25171941
dič:
CZ25171941
Sídlo firmy:
Dolní 876/1, 37004 České Budějovice 3
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.
Vnořené firmy:

Tato firma zatím nemá žádné reference. Zadejte první hodnocení a pomozte tak ostatním uživatelům.

Reklama:
Česká dřevostavba
Hledáte ideální řešení pro Vaši dřevostavbu nebo mobilní domek? Různé typy dřevěných domů, které jsme pro Vás připravili, odpovídají různým potřebám a představám každého zákazníka. Pokud přesně nevíte, jaký domek si vybrat, rádi Vám s výběrem pomůžeme!
Svět interiérů
VIP AKCE - druhé WC ZDARMA. WC design inspired by Sochi 2014 je tady! Chcete to mít doma jako v Soči? Nebo si chcete na WC jen v klidu povídat s partnerem či s kolegou? Máme i variantu pro Ty, co si rádi povídají z očí do očí!
Bezdrátové telekomunikační sítě; Výstavba budov; Elektrické instalace; Zeměměřické a kartografické činnosti; Opravy počítačů a výrobků pro osobní potřebu; Podpora podnikání; Pevné telekomunikační sítě; Skladování; Pronájem a správa nemovitostí; Informační činnosti; Poradenství v řízení; Ostatní vzdělávání j. n.; Architektonické a inženýrské činnosti; Poradenství v IT; Opravy motorových vozidel; Pronájem a leasing; Opravy počítačů; Účetnictví, auditorské činnosti, daňové poradenství; Činnosti realitních agentur; Počítače a periferní zařízení; Elektrické motory; Nespecializovaný velkoobchod; Profesní, vědeckotechnické činnosti; Vydávání knih, periodik, atd.; Informační technologie;
Profesní, vědeckotechnické činnosti