Dačice V / DETAIL SUBJEKTU

ič:
19012161
dič:
CZ19012161
Sídlo firmy:
U Stadionu 50, 38001 Dačice V
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.
Vnořené firmy:

Tato firma zatím nemá žádné reference. Zadejte první hodnocení a pomozte tak ostatním uživatelům.

Reklama:
Šišky.cz
Šišky v sobě skrývají semínka Vaší budoucnosti. Postaráme se o reklamu, pomůžeme s organizací a realizací Vašich originálních projektů, zařídíme a zorganizujeme konferenci nebo prezentaci Vaší firmy na veletrhu. 
Ohebné kamenné dýhy - novinka na stavebním trhu!
Nová unikátní povrchová úprava. Krása pravé břidlice je nyní dostupná v lehkých ohebných kamenných plátech. 18 druhů kamenných struktur, efektivní a jednoduché použití.
Inženýrské a technické poradenství Specializované stavební činnosti Účetnictví, auditorské činnosti, daňové poradenství Překladatelství a tlumočení Výroba lihovin Nekovová výroba Domácí spotřebiče Práce s odpadními vodami Sběr, odstraňování a úprava odpadů Demolice a příprava staveniště Ubytování Činnosti v oblasti nemovitostí Pronájem a leasing Technické zkoušky a analýzy Fotografické činnosti Velkoobchod Architektonické a inženýrské činnosti Informační technologie Ostatní vzdělávání j. n.