Svatava / DETAIL SUBJEKTU

 

01-Svatavské strojírny - ZV odborová organizace

ič:
49741951
dič:
Sídlo firmy:
Pohraniční stráže 385, 35703 Svatava
Právní forma:
Odborová organizace a organizace zaměstnavatelů
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.

Tato firma zatím nemá žádné reference. Zadejte první hodnocení a pomozte tak ostatním uživatelům.

Reklama:
první reklamní.cz
Grafické a DTP práce. Ofsetový a rotační tisk. Velkoplošná a řezaná reklama. Webové prezentace a webhosting. Fotopráce. Využijte našich dlouholetých zkušeností k řešení Vašeho problémů. 
Svět interiérů
VIP AKCE - druhé WC ZDARMA. WC design inspired by Sochi 2014 je tady! Chcete to mít doma jako v Soči? Nebo si chcete na WC jen v klidu povídat s partnerem či s kolegou? Máme i variantu pro Ty, co si rádi povídají z očí do očí!
Úprava a rozvod vody Programování Poradenství v IT Zpracování dat, hosting Správa počítačového vybavení Činnosti v IT Tisk a nosiče Ostatní úklidové činnosti Restaurace a stánky Silniční nákladní doprava Výstavba budov Sběr, odstraňování a úprava odpadů Nespecializovaný maloobchod Profesní, vědeckotechnické činnosti Architektonické a inženýrské činnosti Technické zkoušky a analýzy Demolice a příprava staveniště Činnosti realitních agentur Správa nemovitostí Úprava odpadů Podpora zemědělství Výroba elektřiny Velkoobchod s odpadem a šrotem Elektrické zařízení Poradenství v řízení