Praha - Dolní Chabry / DETAIL SUBJEKTU

ič:
27367169
dič:
CZ27367169
Sídlo firmy:
Dopraváků 723/1, 18400 Praha - Dolní Chabry
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.
Vnořené firmy:

Tato firma zatím nemá žádné reference. Zadejte první hodnocení a pomozte tak ostatním uživatelům.

Reklama:
APSAZ Consulting
Hledáte práci jako zaměstnanec nebo vhodný kontrakt jako freelancer? Pomáháme hledat ideální pozici pro každého z Vás. Zaměřujeme se především na IT pozice v oblastech telco a finančních institucí. Budeme Vás podporovat v osobním růstu a v budování vlastní kariéry.
Jan Augusta
Výběr prací z plodné spolupráce s unikátním bigbandem The Tap Tap...  Další realizace naleznete v příslušných kategoriích.
Česká dřevostavba
Hledáte ideální řešení pro Vaši dřevostavbu nebo mobilní domek? Různé typy dřevěných domů, které jsme pro Vás připravili, odpovídají různým potřebám a představám každého zákazníka. Pokud přesně nevíte, jaký domek si vybrat, rádi Vám s výběrem pomůžeme!
Zpracování mléka; Zpracování mléka; Balicí činnosti; Velkoobchod; Potravinářské výrobky; Maloobchod s pohonnými hmotami; Silniční nákladní doprava; Opravy motorových vozidel; Informační technologie; Informační činnosti; Maloobchod s ostatním zbožím; Výroba lihovin; Profesní, vědeckotechnické činnosti; Nespecializovaný velkoobchod; Úprava a rozvod vody; Pronájem a leasing; Činnosti realitních agentur;
Developerská činnost Poradenství v řízení Reklamní činnosti Správa nemovitostí Informační činnosti Výstavba budov Činnosti realitních agentur Nespecializovaný maloobchod