Praha - Dolní Chabry / DETAIL SUBJEKTU

ič:
27367169
dič:
CZ27367169
Sídlo firmy:
Dopraváků 723/1, 18400 Praha - Dolní Chabry
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.
Vnořené firmy:

Tato firma zatím nemá žádné reference. Zadejte první hodnocení a pomozte tak ostatním uživatelům.

Reklama:
Česká dřevostavba
Hledáte ideální řešení pro Vaši dřevostavbu nebo mobilní domek? Různé typy dřevěných domů, které jsme pro Vás připravili, odpovídají různým potřebám a představám každého zákazníka. Pokud přesně nevíte, jaký domek si vybrat, rádi Vám s výběrem pomůžeme!
Jan Augusta
Výběr prací z plodné spolupráce s unikátním bigbandem The Tap Tap...  Další realizace naleznete v příslušných kategoriích.
Úprava a rozvod vody; Programování; Poradenství v IT; Zpracování dat, hosting; Správa počítačového vybavení; Činnosti v IT; Tisk a nosiče; Ostatní úklidové činnosti; Restaurace a stánky; Silniční nákladní doprava; Výstavba budov; Sběr, odstraňování a úprava odpadů; Nespecializovaný maloobchod; Profesní, vědeckotechnické činnosti; Architektonické a inženýrské činnosti; Technické zkoušky a analýzy; Demolice a příprava staveniště; Činnosti realitních agentur; Správa nemovitostí; Úprava odpadů; Podpora zemědělství; Výroba elektřiny; Velkoobchod s odpadem a šrotem; Elektrické zařízení; Poradenství v řízení;
Výstavba budov Velkoobchod Bezpečnost práce Architektonické činnosti Profesní, vědeckotechnické činnosti Inženýrské a technické poradenství Administrativní činnosti