ič:
26367548
dič:
CZ26367548
Sídlo firmy:
Kollárova 427/32, 30100 Plzeň 3 - Jižní Předměstí
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.
Vnořené firmy:

Tato firma zatím nemá žádné reference. Zadejte první hodnocení a pomozte tak ostatním uživatelům.

Reklama:
Jan Augusta
Výběr prací z plodné spolupráce s unikátním bigbandem The Tap Tap...  Další realizace naleznete v příslušných kategoriích.
Event Arena
Od roku 2000 jsme uspořádali pro naše klienty přes 1600 eventů. Jeden z těch příštích může být ten Váš! Potřebujete podpořit vztah se zaměstnanci, chcete se zaměřit na rozvoj vztahů se zákazníky, hodláte zlepšit image značky či produktu nebo jinak podpořit prodej? Pokud ano, my Vám s tím rádi pomůžeme!
Nespecializovaný maloobchod; Velkoobchod s potravinami a tabákem; Zpracování mléka; Mlýnské a škrobárenské výrobky; Výroba nealka; Zpracování ovoce a zeleniny; Výroba těstovin; Výroba olejů a tuků; Výroba cukrovinek; Škrobárenské výrobky; Výroba zmrzliny; Maloobchod s pohonnými hmotami; Vedlejší činnosti v dopravě; Zpracování čaje a kávy; Balicí činnosti; Překladatelství a tlumočení; Fotografické činnosti; Chemické látky; Velkoobchod s chemickými výrobky; Skladování; Farmaceutická výroba; Maloobchod s ostatním zbožím; Výroba, přenos a rozvod elektřiny; Profesní, vědeckotechnické činnosti;
Eshopy a zásilkové služby Vedlejší činnosti v dopravě Nespecializovaný velkoobchod