Znojmo / DETAIL SUBJEKTU

ič:
26949415
dič:
CZ26949415
Sídlo firmy:
Bolzanova 1972/27, 66902 Znojmo
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.

Tato firma zatím nemá žádné reference. Zadejte první hodnocení a pomozte tak ostatním uživatelům.

Reklama:
Šišky.cz
Šišky v sobě skrývají semínka Vaší budoucnosti. Postaráme se o reklamu, pomůžeme s organizací a realizací Vašich originálních projektů, zařídíme a zorganizujeme konferenci nebo prezentaci Vaší firmy na veletrhu. 
APSAZ Consulting
Hledáte práci jako zaměstnanec nebo vhodný kontrakt jako freelancer? Pomáháme hledat ideální pozici pro každého z Vás. Zaměřujeme se především na IT pozice v oblastech telco a finančních institucí. Budeme Vás podporovat v osobním růstu a v budování vlastní kariéry.
Jan Augusta
Výběr prací z plodné spolupráce s unikátním bigbandem The Tap Tap...  Další realizace naleznete v příslušných kategoriích.
Eshopy a zásilkové služby; Ostatní poskytování úvěrů; Pojišťovnictví a penzijní financování; Opravy počítačů a výrobků pro osobní potřebu; Ostatní maloobchod; Maloobchod s ostatním zbožím; Nespecializovaný velkoobchod; Reklamní činnosti; Informační technologie; Nespecializovaný velkoobchod; Informační činnosti; Počítače a periferní zařízení; Opravy počítačů;
Velkoobchod Pronájem a správa nemovitostí Reklamní činnosti Ostatní úklidové činnosti