Litvínov / DETAIL SUBJEKTU

ič:
48264342
dič:
CZ48264342
Sídlo firmy:
Mírové nám. 338, Litvínov
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.

Tato firma zatím nemá žádné reference. Zadejte první hodnocení a pomozte tak ostatním uživatelům.

Reklama:
APSAZ Consulting
Hledáte práci jako zaměstnanec nebo vhodný kontrakt jako freelancer? Pomáháme hledat ideální pozici pro každého z Vás. Zaměřujeme se především na IT pozice v oblastech telco a finančních institucí. Budeme Vás podporovat v osobním růstu a v budování vlastní kariéry.
Šišky.cz
Šišky v sobě skrývají semínka Vaší budoucnosti. Postaráme se o reklamu, pomůžeme s organizací a realizací Vašich originálních projektů, zařídíme a zorganizujeme konferenci nebo prezentaci Vaší firmy na veletrhu. 
Úprava a rozvod vody; Programování; Poradenství v IT; Zpracování dat, hosting; Správa počítačového vybavení; Činnosti v IT; Tisk a nosiče; Ostatní úklidové činnosti; Restaurace a stánky; Silniční nákladní doprava; Výstavba budov; Sběr, odstraňování a úprava odpadů; Nespecializovaný maloobchod; Profesní, vědeckotechnické činnosti; Architektonické a inženýrské činnosti; Technické zkoušky a analýzy; Demolice a příprava staveniště; Činnosti realitních agentur; Správa nemovitostí; Úprava odpadů; Podpora zemědělství; Výroba elektřiny; Velkoobchod s odpadem a šrotem; Elektrické zařízení; Poradenství v řízení;
Reklamní činnosti Nespecializovaný velkoobchod Informační činnosti