Plzeň 4 - Lobzy / DETAIL SUBJEKTU

 

I. FC Lobzy Plzeň

ič:
69459479
dič:
Sídlo firmy:
Polední 901/37, 31200 Plzeň 4 - Lobzy
Právní forma:
Občanské sdružení
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.

Tato firma zatím nemá žádné reference. Zadejte první hodnocení a pomozte tak ostatním uživatelům.

Reklama:
Šišky.cz
Šišky v sobě skrývají semínka Vaší budoucnosti. Postaráme se o reklamu, pomůžeme s organizací a realizací Vašich originálních projektů, zařídíme a zorganizujeme konferenci nebo prezentaci Vaší firmy na veletrhu. 
Svět interiérů
VIP AKCE - druhé WC ZDARMA. WC design inspired by Sochi 2014 je tady! Chcete to mít doma jako v Soči? Nebo si chcete na WC jen v klidu povídat s partnerem či s kolegou? Máme i variantu pro Ty, co si rádi povídají z očí do očí!
Ohebné kamenné dýhy - novinka na stavebním trhu!
Nová unikátní povrchová úprava. Krása pravé břidlice je nyní dostupná v lehkých ohebných kamenných plátech. 18 druhů kamenných struktur, efektivní a jednoduché použití.
Sběr, odstraňování a úprava odpadů; Zámky a kování; Maloobchod s ostatním zbožím; Nespecializovaný velkoobchod; Úprava odpadů; Výstavba budov; Obchod s motorovými vozidly; Pronájem a leasing;
Vydávání knih, periodik, atd. Velkoobchod Informační technologie Činnosti v oblasti nemovitostí Poradenství v řízení Architektonické a inženýrské činnosti Výzkum a vývoj Technické zkoušky a analýzy Reklamní činnosti Překladatelství a tlumočení Ostatní vzdělávání