Kyjov / DETAIL SUBJEKTU

ič:
68743017
dič:
Sídlo firmy:
Sídliště M. Švabinského 1140/10, 69701 Kyjov
Právní forma:
Podnikající fyzická osoba tuzemská
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.

Tato firma zatím nemá žádné reference. Zadejte první hodnocení a pomozte tak ostatním uživatelům.

Reklama:
Jan Augusta
Výběr prací z plodné spolupráce s unikátním bigbandem The Tap Tap...  Další realizace naleznete v příslušných kategoriích.
Event Arena
Od roku 2000 jsme uspořádali pro naše klienty přes 1600 eventů. Jeden z těch příštích může být ten Váš! Potřebujete podpořit vztah se zaměstnanci, chcete se zaměřit na rozvoj vztahů se zákazníky, hodláte zlepšit image značky či produktu nebo jinak podpořit prodej? Pokud ano, my Vám s tím rádi pomůžeme!
Česká dřevostavba
Hledáte ideální řešení pro Vaši dřevostavbu nebo mobilní domek? Různé typy dřevěných domů, které jsme pro Vás připravili, odpovídají různým potřebám a představám každého zákazníka. Pokud přesně nevíte, jaký domek si vybrat, rádi Vám s výběrem pomůžeme!
Ostatní specializovaný velkoobchod; Pokrývačské práce; Velkoobchod; Výstavba budov; Příprava staveniště; Nespecializovaný velkoobchod; Silniční nákladní doprava; Reklamní činnosti; Nespecializovaný maloobchod;
Pojišťovnictví a penzijní financování Nespecializovaný maloobchod Překladatelství a tlumočení Ostatní poskytování úvěrů Pronájem a leasing Poradenství v řízení Činnosti realitních agentur