Nový Jičín / DETAIL SUBJEKTU

ič:
88795501
dič:
Sídlo firmy:
K Nemocnici 182/48, 74101 Nový Jičín
Právní forma:
Podnikající fyzická osoba tuzemská
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.
Vnořené firmy:

Tato firma zatím nemá žádné reference. Zadejte první hodnocení a pomozte tak ostatním uživatelům.

Reklama:
Česká dřevostavba
Hledáte ideální řešení pro Vaši dřevostavbu nebo mobilní domek? Různé typy dřevěných domů, které jsme pro Vás připravili, odpovídají různým potřebám a představám každého zákazníka. Pokud přesně nevíte, jaký domek si vybrat, rádi Vám s výběrem pomůžeme!
Jan Augusta
Výběr prací z plodné spolupráce s unikátním bigbandem The Tap Tap...  Další realizace naleznete v příslušných kategoriích.
Šišky.cz
Šišky v sobě skrývají semínka Vaší budoucnosti. Postaráme se o reklamu, pomůžeme s organizací a realizací Vašich originálních projektů, zařídíme a zorganizujeme konferenci nebo prezentaci Vaší firmy na veletrhu. 
Výstavba budov; Architektonické činnosti; Kovové konstrukce; Úprava kovů; Sběr, odstraňování a úprava odpadů; Příprava staveniště; Velkoobchod; Opravy motorových vozidel; Skladování a činnosti v dopravě; Ubytování; Profesní, vědeckotechnické činnosti; Inženýrské a technické poradenství;
Velkoobchod Ostatní poskytování úvěrů Pronájem a správa nemovitostí Profesní, vědeckotechnické činnosti Reklamní činnosti Administrativní činnosti Silniční nákladní doprava