Jablonec nad Nisou / DETAIL SUBJEKTU

ič:
47291940
dič:
CZ7207052523
Sídlo firmy:
Vysoká 4237/27, 46602 Jablonec nad Nisou
Právní forma:
Podnikající fyzická osoba tuzemská
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.

Tato firma zatím nemá žádné reference. Zadejte první hodnocení a pomozte tak ostatním uživatelům.

Reklama:
Event Arena
Od roku 2000 jsme uspořádali pro naše klienty přes 1600 eventů. Jeden z těch příštích může být ten Váš! Potřebujete podpořit vztah se zaměstnanci, chcete se zaměřit na rozvoj vztahů se zákazníky, hodláte zlepšit image značky či produktu nebo jinak podpořit prodej? Pokud ano, my Vám s tím rádi pomůžeme!
APSAZ Consulting
Hledáte práci jako zaměstnanec nebo vhodný kontrakt jako freelancer? Pomáháme hledat ideální pozici pro každého z Vás. Zaměřujeme se především na IT pozice v oblastech telco a finančních institucí. Budeme Vás podporovat v osobním růstu a v budování vlastní kariéry.
Maloobchod s pohonnými hmotami; Silniční nákladní doprava; Nespecializovaný maloobchod; Profesní, vědeckotechnické činnosti; Maloobchod s ostatním zbožím; Pronájem a správa nemovitostí; Informační činnosti; Komunikační zařízení; Opravy motorových vozidel; Velkoobchod s chemickými výrobky; Informační technologie;
Obchod s elektřinou Maloobchod Velkoobchod Výroba, přenos a rozvod elektřiny Výroba a rozvod plynu