Pleše / DETAIL SUBJEKTU

ič:
26036053
dič:
CZ26036053
Sídlo firmy:
čp. 105, 37821 Pleše
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.
Vnořené firmy:

Tato firma zatím nemá žádné reference. Zadejte první hodnocení a pomozte tak ostatním uživatelům.

Reklama:
ČESKÝ INTERNET POMÁHÁ – ZAPOJTE SE DO OJEDINĚLÉ SBÍRKY
Konto Bariéry měsíčně pomůže přibližně stovce rodin. Prostřednictvím internetové sbírky ale můžeme ukázat konkrétní osudy a také to, že lze přispět adresně, rychle a účinně.
APSAZ Consulting
Hledáte práci jako zaměstnanec nebo vhodný kontrakt jako freelancer? Pomáháme hledat ideální pozici pro každého z Vás. Zaměřujeme se především na IT pozice v oblastech telco a finančních institucí. Budeme Vás podporovat v osobním růstu a v budování vlastní kariéry.
Šišky.cz
Šišky v sobě skrývají semínka Vaší budoucnosti. Postaráme se o reklamu, pomůžeme s organizací a realizací Vašich originálních projektů, zařídíme a zorganizujeme konferenci nebo prezentaci Vaší firmy na veletrhu. 
Maloobchod s výrobky pro domácnost; Účetnictví, auditorské činnosti, daňové poradenství; Průzkum trhu a veřejného mínění; Překladatelství a tlumočení; Domácí spotřebiče; Silniční nákladní doprava; Výroba chladicích zařízení; Elektronické součástky; Elektrické zařízení; Velkoobchod; Magnetická a optická média; Informační technologie; Pronájem a leasing; Reklamní činnosti;