Liberec XIV - Ruprechtice / DETAIL SUBJEKTU

ič:
70209715
dič:
Sídlo firmy:
Legií 737/31, 46014 Liberec XIV - Ruprechtice
Právní forma:
Podnikající fyzická osoba tuzemská
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.
Vnořené firmy:

REFERENCE

Reklama:
Event Arena
Od roku 2000 jsme uspořádali pro naše klienty přes 1600 eventů. Jeden z těch příštích může být ten Váš! Potřebujete podpořit vztah se zaměstnanci, chcete se zaměřit na rozvoj vztahů se zákazníky, hodláte zlepšit image značky či produktu nebo jinak podpořit prodej? Pokud ano, my Vám s tím rádi pomůžeme!
Svět interiérů
VIP AKCE - druhé WC ZDARMA. WC design inspired by Sochi 2014 je tady! Chcete to mít doma jako v Soči? Nebo si chcete na WC jen v klidu povídat s partnerem či s kolegou? Máme i variantu pro Ty, co si rádi povídají z očí do očí!
první reklamní.cz
Grafické a DTP práce. Ofsetový a rotační tisk. Velkoplošná a řezaná reklama. Webové prezentace a webhosting. Fotopráce. Využijte našich dlouholetých zkušeností k řešení Vašeho problémů. 
Nespecializovaný velkoobchod; Ostatní maloobchod; Reklamní činnosti; Pronájem a leasing; Informační technologie; Poradenství v IT; Rozmnožování nosičů; Maloobchod s výrobky pro domácnost; Informační činnosti; Velkoobchod;
Zdravotní péče Překladatelství a tlumočení Velkoobchod Činnosti realitních agentur Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu Kadeřnické a kosmetické činnosti