Jihlava / DETAIL SUBJEKTU

ič:
72550431
dič:
Sídlo firmy:
Mahenova 1856/12, 58601 Jihlava
Právní forma:
Podnikající fyzická osoba tuzemská
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.

REFERENCE

Reklama:
první reklamní.cz
Grafické a DTP práce. Ofsetový a rotační tisk. Velkoplošná a řezaná reklama. Webové prezentace a webhosting. Fotopráce. Využijte našich dlouholetých zkušeností k řešení Vašeho problémů. 
APSAZ Consulting
Hledáte práci jako zaměstnanec nebo vhodný kontrakt jako freelancer? Pomáháme hledat ideální pozici pro každého z Vás. Zaměřujeme se především na IT pozice v oblastech telco a finančních institucí. Budeme Vás podporovat v osobním růstu a v budování vlastní kariéry.
Jan Augusta
Výběr prací z plodné spolupráce s unikátním bigbandem The Tap Tap...  Další realizace naleznete v příslušných kategoriích.
Bezdrátové telekomunikační sítě Ostatní telekomunikační činnosti Nespecializovaný velkoobchod Nespecializovaný velkoobchod Finanční leasing Pronájem a leasing Poradenství v řízení Vydávání knih, periodik, atd. Reklamní činnosti Poradenství v IT Informační technologie Činnosti realitních agentur Správa nemovitostí Magnetická a optická média Filmy, záznamy, nahrávky a vydavatelství Rozmnožování nosičů Opravy počítačů a výrobků pro osobní potřebu