Praha 6 - Břevnov / DETAIL SUBJEKTU

 

Dynaline, s.r.o.

*****
0,0
ič:
24210714
dič:
CZ24210714
Sídlo firmy:
Slavníkova 2357/9, 16900 Praha 6 - Břevnov
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.

REFERENCE

Reklama:
ČESKÝ INTERNET POMÁHÁ – ZAPOJTE SE DO OJEDINĚLÉ SBÍRKY
Konto Bariéry měsíčně pomůže přibližně stovce rodin. Prostřednictvím internetové sbírky ale můžeme ukázat konkrétní osudy a také to, že lze přispět adresně, rychle a účinně.
APSAZ Consulting
Hledáte práci jako zaměstnanec nebo vhodný kontrakt jako freelancer? Pomáháme hledat ideální pozici pro každého z Vás. Zaměřujeme se především na IT pozice v oblastech telco a finančních institucí. Budeme Vás podporovat v osobním růstu a v budování vlastní kariéry.
Velkoobchod s počítači a elektronikou; Vydávání knih, periodik, atd.; Nespecializovaný velkoobchod; Reklamní činnosti; Informační technologie; Nespecializovaný velkoobchod;
Rekreační a zábavní činnosti Ostatní poskytování úvěrů Ostatní ubytování Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu Pronájem a leasing Vedlejší činnosti v dopravě Maloobchod Činnosti realitních agentur Sportovní činnosti Restaurace a stánky Sportovní zařízení