Karlík / DETAIL SUBJEKTU

ič:
61458767
dič:
CZ61458767
Sídlo firmy:
Krátká 1069, 25229 Karlík
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.

REFERENCE

Reklama:
Svět interiérů
VIP AKCE - druhé WC ZDARMA. WC design inspired by Sochi 2014 je tady! Chcete to mít doma jako v Soči? Nebo si chcete na WC jen v klidu povídat s partnerem či s kolegou? Máme i variantu pro Ty, co si rádi povídají z očí do očí!
ČESKÝ INTERNET POMÁHÁ – ZAPOJTE SE DO OJEDINĚLÉ SBÍRKY
Konto Bariéry měsíčně pomůže přibližně stovce rodin. Prostřednictvím internetové sbírky ale můžeme ukázat konkrétní osudy a také to, že lze přispět adresně, rychle a účinně.
Maloobchod s ostatním zbožím; Pronájem a správa nemovitostí; Opravy obuvi; Vydávání knih, periodik, atd.; Reklamní činnosti; Výroba oděvů; Ostatní zpracovatelský průmysl; Výroba obuvi; Účetnictví, auditorské činnosti, daňové poradenství; Poradenství v řízení; Profesní, vědeckotechnické činnosti; Výzkum a vývoj;
Obchod s motorovými vozidly Ostatní poskytování úvěrů Opravy motorových vozidel Nespecializovaný velkoobchod Restaurace a stánky Pronájem a leasing Velkoobchod Profesní, vědeckotechnické činnosti Rekreační a zábavní činnosti Reklamní činnosti Průzkum trhu a veřejného mínění