Kravaře / DETAIL SUBJEKTU

ič:
46114807
dič:
CZ535326288
Sídlo firmy:
Opavská 116/109, 74721 Kravaře
Právní forma:
Podnikající fyzická osoba tuzemská
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.
Vnořené firmy:

REFERENCE

Reklama:
Svět interiérů
VIP AKCE - druhé WC ZDARMA. WC design inspired by Sochi 2014 je tady! Chcete to mít doma jako v Soči? Nebo si chcete na WC jen v klidu povídat s partnerem či s kolegou? Máme i variantu pro Ty, co si rádi povídají z očí do očí!
Jan Augusta
Výběr prací z plodné spolupráce s unikátním bigbandem The Tap Tap...  Další realizace naleznete v příslušných kategoriích.
ČESKÝ INTERNET POMÁHÁ – ZAPOJTE SE DO OJEDINĚLÉ SBÍRKY
Konto Bariéry měsíčně pomůže přibližně stovce rodin. Prostřednictvím internetové sbírky ale můžeme ukázat konkrétní osudy a také to, že lze přispět adresně, rychle a účinně.
Maloobchod s hrami a hračkami; Nespecializovaný velkoobchod; Nespecializovaný maloobchod; Maloobchod s ostatním zbožím; Maloobchod s výrobky pro domácnost; Ostatní maloobchod;
Vydávání počítačových her Velkoobchod Nespecializovaný velkoobchod Maloobchod Informační technologie Reklamní činnosti Průzkum trhu a veřejného mínění Poradenství v řízení Informační činnosti Překladatelství a tlumočení Vydávání knih, periodik, atd.