Nové Město pod Smrkem / DETAIL SUBJEKTU

 

Jelínek-Ruční Potisk Textilií a Jejich Prodej

ič:
41316240
dič:
Sídlo firmy:
Ludvíkovská 527, 46365 Nové Město pod Smrkem
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.

Tato firma zatím nemá žádné reference. Zadejte první hodnocení a pomozte tak ostatním uživatelům.

Reklama:
první reklamní.cz
Grafické a DTP práce. Ofsetový a rotační tisk. Velkoplošná a řezaná reklama. Webové prezentace a webhosting. Fotopráce. Využijte našich dlouholetých zkušeností k řešení Vašeho problémů. 
Šišky.cz
Šišky v sobě skrývají semínka Vaší budoucnosti. Postaráme se o reklamu, pomůžeme s organizací a realizací Vašich originálních projektů, zařídíme a zorganizujeme konferenci nebo prezentaci Vaší firmy na veletrhu. 
Ohebné kamenné dýhy - novinka na stavebním trhu!
Nová unikátní povrchová úprava. Krása pravé břidlice je nyní dostupná v lehkých ohebných kamenných plátech. 18 druhů kamenných struktur, efektivní a jednoduché použití.
Výroba z papíru; Lov zvěře; Poštovní a kurýrní činnosti; Ostatní zpracovatelský průmysl; Tisk; Vydávání knih, periodik, atd.; Nespecializovaný maloobchod; Velkoobchod; Poradenství v řízení; Informační činnosti;
Profesní, vědeckotechnické činnosti Rekreační a zábavní činnosti Pronájem a správa nemovitostí Restaurace a stánky Překladatelství a tlumočení Pronájem a leasing Reklamní činnosti Maloobchod Tisk