Frýdlant / DETAIL SUBJEKTU

 

Jema-Výroba a Prodej Výrobků Z Květin, Květinové Vazby a Dekoračních Předmětů

ič:
42158851
dič:
Sídlo firmy:
Liliová 1250, 46401 Frýdlant
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.

Tato firma zatím nemá žádné reference. Zadejte první hodnocení a pomozte tak ostatním uživatelům.

Reklama:
APSAZ Consulting
Hledáte práci jako zaměstnanec nebo vhodný kontrakt jako freelancer? Pomáháme hledat ideální pozici pro každého z Vás. Zaměřujeme se především na IT pozice v oblastech telco a finančních institucí. Budeme Vás podporovat v osobním růstu a v budování vlastní kariéry.
Event Arena
Od roku 2000 jsme uspořádali pro naše klienty přes 1600 eventů. Jeden z těch příštích může být ten Váš! Potřebujete podpořit vztah se zaměstnanci, chcete se zaměřit na rozvoj vztahů se zákazníky, hodláte zlepšit image značky či produktu nebo jinak podpořit prodej? Pokud ano, my Vám s tím rádi pomůžeme!
Šišky.cz
Šišky v sobě skrývají semínka Vaší budoucnosti. Postaráme se o reklamu, pomůžeme s organizací a realizací Vašich originálních projektů, zařídíme a zorganizujeme konferenci nebo prezentaci Vaší firmy na veletrhu. 
Rekreační ubytování; Ubytování; Výroba lihovin;
Výstavba budov Výroba nábytku Architektonické a inženýrské činnosti Specializované stavební činnosti Stavební instalace Instalace průmyslových strojů a zařízení Manipulační zařízení Zeměměřické a kartografické činnosti Bezpečnostní a pátrací činnosti Opravy počítačů a výrobků pro osobní potřebu Opravy strojů Železářské výrobky Výroba chladicích zařízení Účetnictví, auditorské činnosti, daňové poradenství