Praha 5 - Košíře / DETAIL SUBJEKTU

ič:
27078795
dič:
CZ27078795
Sídlo firmy:
Naskové 1100/3, 15000 Praha 5 - Košíře
Právní forma:
Akciová společnost
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.
Vnořené firmy:

REFERENCE

Reklama:
ČESKÝ INTERNET POMÁHÁ – ZAPOJTE SE DO OJEDINĚLÉ SBÍRKY
Konto Bariéry měsíčně pomůže přibližně stovce rodin. Prostřednictvím internetové sbírky ale můžeme ukázat konkrétní osudy a také to, že lze přispět adresně, rychle a účinně.
první reklamní.cz
Grafické a DTP práce. Ofsetový a rotační tisk. Velkoplošná a řezaná reklama. Webové prezentace a webhosting. Fotopráce. Využijte našich dlouholetých zkušeností k řešení Vašeho problémů. 
Event Arena
Od roku 2000 jsme uspořádali pro naše klienty přes 1600 eventů. Jeden z těch příštích může být ten Váš! Potřebujete podpořit vztah se zaměstnanci, chcete se zaměřit na rozvoj vztahů se zákazníky, hodláte zlepšit image značky či produktu nebo jinak podpořit prodej? Pokud ano, my Vám s tím rádi pomůžeme!
Truhlářské práce; Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu; Nespecializovaný velkoobchod; Velkoobchod; Výroba pryží; Výroba plastů; Maloobchod s ostatním zbožím; Kovové konstrukce; Nádrže a zásobníky; Reklamní činnosti; Průzkum trhu a veřejného mínění; Úklidové činnosti;