Staňkov I / DETAIL SUBJEKTU

 

Město Staňkov

ič:
253766
dič:
CZ00253766
Sídlo firmy:
náměstí T. G. Masaryka 35, 34561 Staňkov I
Právní forma:
Obec
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.
Vnořené firmy:

Tato firma zatím nemá žádné reference. Zadejte první hodnocení a pomozte tak ostatním uživatelům.

Reklama:
první reklamní.cz
Grafické a DTP práce. Ofsetový a rotační tisk. Velkoplošná a řezaná reklama. Webové prezentace a webhosting. Fotopráce. Využijte našich dlouholetých zkušeností k řešení Vašeho problémů. 
APSAZ Consulting
Hledáte práci jako zaměstnanec nebo vhodný kontrakt jako freelancer? Pomáháme hledat ideální pozici pro každého z Vás. Zaměřujeme se především na IT pozice v oblastech telco a finančních institucí. Budeme Vás podporovat v osobním růstu a v budování vlastní kariéry.
ČESKÝ INTERNET POMÁHÁ – ZAPOJTE SE DO OJEDINĚLÉ SBÍRKY
Konto Bariéry měsíčně pomůže přibližně stovce rodin. Prostřednictvím internetové sbírky ale můžeme ukázat konkrétní osudy a také to, že lze přispět adresně, rychle a účinně.
Velkoobchod; Překladatelství a tlumočení;
Maloobchod s výrobky pro domácnost Chemické látky a přípravky Ostatní poskytování úvěrů Informační činnosti Poradenství v řízení Reklamní činnosti Průzkum trhu a veřejného mínění Ostatní vzdělávání j. n. Nespecializovaný maloobchod Velkoobchod s výrobky pro domácnost Účetnictví, auditorské činnosti, daňové poradenství Informační technologie