Odborové sdružení zaměstnanců Jednoty

ič:
26655489
dič:
Sídlo firmy:
čp. 86, 38242 Střítež - Kaplice-nádraží
Právní forma:
Odborová organizace a organizace zaměstnavatelů
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.

Tato firma zatím nemá žádné reference. Zadejte první hodnocení a pomozte tak ostatním uživatelům.

Reklama:
první reklamní.cz
Grafické a DTP práce. Ofsetový a rotační tisk. Velkoplošná a řezaná reklama. Webové prezentace a webhosting. Fotopráce. Využijte našich dlouholetých zkušeností k řešení Vašeho problémů. 
Event Arena
Od roku 2000 jsme uspořádali pro naše klienty přes 1600 eventů. Jeden z těch příštích může být ten Váš! Potřebujete podpořit vztah se zaměstnanci, chcete se zaměřit na rozvoj vztahů se zákazníky, hodláte zlepšit image značky či produktu nebo jinak podpořit prodej? Pokud ano, my Vám s tím rádi pomůžeme!
Nespecializovaný maloobchod; Nespecializovaný velkoobchod; Skladování; Zpracování čaje a kávy; Poradenství v řízení; Elektrické zařízení; Informační technologie; Velkoobchod; Pekařské a cukrářské výrobky; Restaurace a stánky; Profesní, vědeckotechnické činnosti; Účetnictví, auditorské činnosti, daňové poradenství; Opravy počítačů a výrobků pro osobní potřebu;
Silniční nákladní doprava Demolice a příprava staveniště Maloobchod Nespecializovaný maloobchod Maloobchod s pohonnými hmotami