Slavičín / DETAIL SUBJEKTU

ič:
27725481
dič:
CZ27725481
Sídlo firmy:
Osvobození 25, 76321 Slavičín
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.
Vnořené firmy:

Tato firma zatím nemá žádné reference. Zadejte první hodnocení a pomozte tak ostatním uživatelům.

Reklama:
Event Arena
Od roku 2000 jsme uspořádali pro naše klienty přes 1600 eventů. Jeden z těch příštích může být ten Váš! Potřebujete podpořit vztah se zaměstnanci, chcete se zaměřit na rozvoj vztahů se zákazníky, hodláte zlepšit image značky či produktu nebo jinak podpořit prodej? Pokud ano, my Vám s tím rádi pomůžeme!
Česká dřevostavba
Hledáte ideální řešení pro Vaši dřevostavbu nebo mobilní domek? Různé typy dřevěných domů, které jsme pro Vás připravili, odpovídají různým potřebám a představám každého zákazníka. Pokud přesně nevíte, jaký domek si vybrat, rádi Vám s výběrem pomůžeme!
Sportovní zařízení; Stavební instalace; Překladatelství a tlumočení; Skladování; Opravy počítačů a výrobků pro osobní potřebu; Nespecializovaný maloobchod; Ubytování; Činnosti v oblasti nemovitostí; Železářské výrobky; Sportovní činnosti; Velkoobchod; Pronájem a leasing; Reklamní činnosti; Rekreační a zábavní činnosti; Obrábění; Nespecializovaný velkoobchod;