Havířov - Podlesí / DETAIL SUBJEKTU

 

Sociální služby města Havířova

ič:
60337583
dič:
Sídlo firmy:
Přemyslova 1618/12, 73601 Havířov - Podlesí
Právní forma:
Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.

Tato firma zatím nemá žádné reference. Zadejte první hodnocení a pomozte tak ostatním uživatelům.

Reklama:
APSAZ Consulting
Hledáte práci jako zaměstnanec nebo vhodný kontrakt jako freelancer? Pomáháme hledat ideální pozici pro každého z Vás. Zaměřujeme se především na IT pozice v oblastech telco a finančních institucí. Budeme Vás podporovat v osobním růstu a v budování vlastní kariéry.
ČESKÝ INTERNET POMÁHÁ – ZAPOJTE SE DO OJEDINĚLÉ SBÍRKY
Konto Bariéry měsíčně pomůže přibližně stovce rodin. Prostřednictvím internetové sbírky ale můžeme ukázat konkrétní osudy a také to, že lze přispět adresně, rychle a účinně.
Česká dřevostavba
Hledáte ideální řešení pro Vaši dřevostavbu nebo mobilní domek? Různé typy dřevěných domů, které jsme pro Vás připravili, odpovídají různým potřebám a představám každého zákazníka. Pokud přesně nevíte, jaký domek si vybrat, rádi Vám s výběrem pomůžeme!
Velkoobchod s potravinami; Profesní, vědeckotechnické činnosti; Skladování a činnosti v dopravě; Restaurace a stánky; Velkoobchod s farmaceutickými výrobky; Vydávání knih, periodik, atd.; Maloobchod; Potravinářské výrobky;
Obchod s díly pro motorová vozidla Velkoobchod Nespecializovaný velkoobchod Pronájem a správa nemovitostí