Praha 3 - Žižkov / DETAIL SUBJEKTU

 

Spol.vlast.jed. bytového domu Kubelíkova1477/17, Praha 3 - Žižkov

ič:
24735639
dič:
Sídlo firmy:
Kubelíkova 1477/17, 13000 Praha 3 - Žižkov
Právní forma:
Společenství vlastníků jednotek
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.

Tato firma zatím nemá žádné reference. Zadejte první hodnocení a pomozte tak ostatním uživatelům.

Reklama:
ČESKÝ INTERNET POMÁHÁ – ZAPOJTE SE DO OJEDINĚLÉ SBÍRKY
Konto Bariéry měsíčně pomůže přibližně stovce rodin. Prostřednictvím internetové sbírky ale můžeme ukázat konkrétní osudy a také to, že lze přispět adresně, rychle a účinně.
APSAZ Consulting
Hledáte práci jako zaměstnanec nebo vhodný kontrakt jako freelancer? Pomáháme hledat ideální pozici pro každého z Vás. Zaměřujeme se především na IT pozice v oblastech telco a finančních institucí. Budeme Vás podporovat v osobním růstu a v budování vlastní kariéry.
první reklamní.cz
Grafické a DTP práce. Ofsetový a rotační tisk. Velkoplošná a řezaná reklama. Webové prezentace a webhosting. Fotopráce. Využijte našich dlouholetých zkušeností k řešení Vašeho problémů. 
Finanční leasing Ostatní poskytování úvěrů Činnosti realitních agentur Nespecializovaný velkoobchod Pronájem a leasing Velkoobchod Poradenství v řízení Informační technologie Poradenství v IT Překladatelství a tlumočení Pojišťovnictví a penzijní financování