Praha 3 - Žižkov / DETAIL SUBJEKTU

 

Spol.vlast.jed. v domě čp. 1569 Praha 3- Žižkov

ič:
26431289
dič:
Sídlo firmy:
Lucemburská 1569/47, 13000 Praha 3 - Žižkov
Právní forma:
Společenství vlastníků jednotek
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.

Tato firma zatím nemá žádné reference. Zadejte první hodnocení a pomozte tak ostatním uživatelům.

Reklama:
Event Arena
Od roku 2000 jsme uspořádali pro naše klienty přes 1600 eventů. Jeden z těch příštích může být ten Váš! Potřebujete podpořit vztah se zaměstnanci, chcete se zaměřit na rozvoj vztahů se zákazníky, hodláte zlepšit image značky či produktu nebo jinak podpořit prodej? Pokud ano, my Vám s tím rádi pomůžeme!
ČESKÝ INTERNET POMÁHÁ – ZAPOJTE SE DO OJEDINĚLÉ SBÍRKY
Konto Bariéry měsíčně pomůže přibližně stovce rodin. Prostřednictvím internetové sbírky ale můžeme ukázat konkrétní osudy a také to, že lze přispět adresně, rychle a účinně.
Bezdrátové telekomunikační sítě; Ostatní telekomunikační činnosti; Nespecializovaný velkoobchod; Nespecializovaný velkoobchod; Finanční leasing; Pronájem a leasing; Poradenství v řízení; Vydávání knih, periodik, atd.; Reklamní činnosti; Poradenství v IT; Informační technologie; Činnosti realitních agentur; Správa nemovitostí; Magnetická a optická média; Filmy, záznamy, nahrávky a vydavatelství; Rozmnožování nosičů; Opravy počítačů a výrobků pro osobní potřebu;