Pardubice II - Polabiny / DETAIL SUBJEKTU

 

Společnost přátel Základní škloly Pardubice-Polabiny III

ič:
65667026
dič:
Sídlo firmy:
npor. Eliáše 344, 53009 Pardubice II - Polabiny
Právní forma:
Občanské sdružení
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.

Tato firma zatím nemá žádné reference. Zadejte první hodnocení a pomozte tak ostatním uživatelům.

Reklama:
APSAZ Consulting
Hledáte práci jako zaměstnanec nebo vhodný kontrakt jako freelancer? Pomáháme hledat ideální pozici pro každého z Vás. Zaměřujeme se především na IT pozice v oblastech telco a finančních institucí. Budeme Vás podporovat v osobním růstu a v budování vlastní kariéry.
první reklamní.cz
Grafické a DTP práce. Ofsetový a rotační tisk. Velkoplošná a řezaná reklama. Webové prezentace a webhosting. Fotopráce. Využijte našich dlouholetých zkušeností k řešení Vašeho problémů. 
ČESKÝ INTERNET POMÁHÁ – ZAPOJTE SE DO OJEDINĚLÉ SBÍRKY
Konto Bariéry měsíčně pomůže přibližně stovce rodin. Prostřednictvím internetové sbírky ale můžeme ukázat konkrétní osudy a také to, že lze přispět adresně, rychle a účinně.
Výstavba budov; Pokrývačské práce; Demolice a příprava staveniště; Výroba dřevěných výrobků;
Podpora zemědělství Výroba dřevěných výrobků Sběr, odstraňování a úprava odpadů Demolice a příprava staveniště Velkoobchod Opravy motorových vozidel Vedlejší činnosti v dopravě Ubytování Pronájem a leasing Rekreační a zábavní činnosti