Drahotěšice / DETAIL SUBJEKTU

 

Stavitelství Lískovec, s.r.o.

ič:
28116496
dič:
CZ28116496
Sídlo firmy:
7, 37341 Drahotěšice
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.

REFERENCE

Reklama:
Jan Augusta
Výběr prací z plodné spolupráce s unikátním bigbandem The Tap Tap...  Další realizace naleznete v příslušných kategoriích.
APSAZ Consulting
Hledáte práci jako zaměstnanec nebo vhodný kontrakt jako freelancer? Pomáháme hledat ideální pozici pro každého z Vás. Zaměřujeme se především na IT pozice v oblastech telco a finančních institucí. Budeme Vás podporovat v osobním růstu a v budování vlastní kariéry.
první reklamní.cz
Grafické a DTP práce. Ofsetový a rotační tisk. Velkoplošná a řezaná reklama. Webové prezentace a webhosting. Fotopráce. Využijte našich dlouholetých zkušeností k řešení Vašeho problémů. 
Bezdrátové telekomunikační sítě; Výstavba budov; Elektrické instalace; Zeměměřické a kartografické činnosti; Opravy počítačů a výrobků pro osobní potřebu; Podpora podnikání; Pevné telekomunikační sítě; Skladování; Pronájem a správa nemovitostí; Informační činnosti; Poradenství v řízení; Ostatní vzdělávání j. n.; Architektonické a inženýrské činnosti; Poradenství v IT; Opravy motorových vozidel; Pronájem a leasing; Opravy počítačů; Účetnictví, auditorské činnosti, daňové poradenství; Činnosti realitních agentur; Počítače a periferní zařízení; Elektrické motory; Nespecializovaný velkoobchod; Profesní, vědeckotechnické činnosti; Vydávání knih, periodik, atd.; Informační technologie;