Drahotěšice / DETAIL SUBJEKTU

 

Stavitelství Lískovec, s.r.o.

ič:
28116496
dič:
CZ28116496
Sídlo firmy:
7, 37341 Drahotěšice
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.

REFERENCE

Reklama:
první reklamní.cz
Grafické a DTP práce. Ofsetový a rotační tisk. Velkoplošná a řezaná reklama. Webové prezentace a webhosting. Fotopráce. Využijte našich dlouholetých zkušeností k řešení Vašeho problémů. 
Šišky.cz
Šišky v sobě skrývají semínka Vaší budoucnosti. Postaráme se o reklamu, pomůžeme s organizací a realizací Vašich originálních projektů, zařídíme a zorganizujeme konferenci nebo prezentaci Vaší firmy na veletrhu. 
Nespecializovaný maloobchod; Nespecializovaný velkoobchod; Zpracování ovoce a zeleniny; Nespecializovaný maloobchod; Profesní, vědeckotechnické činnosti; Restaurace a stánky; Činnosti realitních agentur; Skladování; Velkoobchod; Maloobchod s ostatním zbožím; Zpracování masa; Silniční nákladní doprava;
Sportovní zařízení Stavební instalace Překladatelství a tlumočení Skladování Opravy počítačů a výrobků pro osobní potřebu Nespecializovaný maloobchod Ubytování Činnosti v oblasti nemovitostí Železářské výrobky Sportovní činnosti Velkoobchod Pronájem a leasing Reklamní činnosti Rekreační a zábavní činnosti Obrábění Nespecializovaný velkoobchod