Opava / DETAIL SUBJEKTU

 

SC Breda & Weinstein

*****
0,0
ič:
26435675
dič:
CZ26435675
Adresa pobočky:
U Fortny 49/10, 74601 Opava
Trend:
Upozorňujeme, že výše uvedené údaje jsou pouze informativní, stručné a nemusí být aktuální. Aktuální informace o subjektu naleznete v registru ARES.

REFERENCE

Reklama:
první reklamní.cz
Grafické a DTP práce. Ofsetový a rotační tisk. Velkoplošná a řezaná reklama. Webové prezentace a webhosting. Fotopráce. Využijte našich dlouholetých zkušeností k řešení Vašeho problémů. 
Česká dřevostavba
Hledáte ideální řešení pro Vaši dřevostavbu nebo mobilní domek? Různé typy dřevěných domů, které jsme pro Vás připravili, odpovídají různým potřebám a představám každého zákazníka. Pokud přesně nevíte, jaký domek si vybrat, rádi Vám s výběrem pomůžeme!
Ohebné kamenné dýhy - novinka na stavebním trhu!
Nová unikátní povrchová úprava. Krása pravé břidlice je nyní dostupná v lehkých ohebných kamenných plátech. 18 druhů kamenných struktur, efektivní a jednoduché použití.
Eshopy a zásilkové služby Ostatní poskytování úvěrů Pojišťovnictví a penzijní financování Opravy počítačů a výrobků pro osobní potřebu Ostatní maloobchod Maloobchod s ostatním zbožím Nespecializovaný velkoobchod Reklamní činnosti Informační technologie Nespecializovaný velkoobchod Informační činnosti Počítače a periferní zařízení Opravy počítačů