O portálu recenzí a referencí firem

Co jsou RychléReference.cz?

RychléReference.cz jsou internetový portál, který je efektivním pomocníkem při výběru čí služby využívat nebo u koho nakupovat. Věříme, že lepší služby znamenají spokojenější zákazníky a to společně pomáhá vytvářet lepší a spokojenější život nás všech!

Proč a jak jsme vznikli?
Když jsme zjistili, že některé firmy dlouhodobě poškozují své klienty, rozhodli jsme se, že se to pokusíme změnit. Ale změnit to můžeme jen společně!
Co je cílem portálu RychléReference.cz?
Naším cílem je, aby se každý mohl lépe rozhodnout, kde bude nakupovat nebo čí služby bude využívat a také varovat před firmami nebo lidmi, kteří své zákazníky poškozují.
Jak portál pomáhá firmám a podnikatelům?
Chceme přispět ke zkvalitňování služeb a tím pomáhat rozvíjet podnikání těm, kteří se zlepšovat chtějí. Reference poskytují úžasnou zpětnou vazbu a ten, kdo ji dokáže využít, bude mít velký náskok před konkurencí! 
Pravidla a podmínky užívání portálu
Aby vše fungovalo tak jak má a portál RychléReference.cz byl skutečně užitečným pomocníkem pro všechny, je nutné dodržovat stanovené podmínky pro užívaní portálu.  

Proč a jak jsme vznikli?

Když jsme zjistili, že některé firmy dlouhodobě poškozují své klienty, rozhodli jsme se, že se to pokusíme změnit. Ale změnit to můžeme jen společně!

"Prvotní myšlenka vznikla jednoho večera při sledování televizních zpráv. Ve zprávách byla reportáž o firmách, které na předváděcích akcích vnucují, pomocí nekalých obchodních praktik, předražené zboží seniorům. Dnes se těmto lidem a firmám říká „Šmejdi“. Napadlo mě se podívat na Internet, jestli se dá najít nějaká černá listina těchto „šmejdů“ nebo obecně nějaké informace o firmách, které by mohly zákazníky před nimi dopředu jakkoliv varovat. Zjistil jsem, že prakticky nic takového neexistuje! Z toho vznikla myšlenka takový portál vytvořit a umožnit všem se dopředu podívat na zkušenosti předchozích zákazníků a tím si dost často ušetřit hodně problémů.
No a v té době vlastně začala naše nelehká cesta při realizaci celého projektu. Nebylo to vůbec jednoduché. Tomuto projektu jsme s dalšími lidmi, které se mi podařilo přesvědčit o jeho smysluplnosti, věnovali mnoho času a úsilí. To, že teď můžete číst tyto řádky je důkazem toho, že jsme to nevzdali a nakonec se nám podařilo portál RychleReference.cz spustit!
Nyní je důležité zapojení co nejvíce lidí, aby portál začal být skutečně užitečným nástrojem. Já osobně věřím, že se nám to společnými silami podaří!"
Honza - autor projektu

Co je cílem portálu RychléReference.cz?

Naším cílem je, aby se každý mohl lépe rozhodnout kde bude nakupovat nebo čí služby bude využívat a také varovat před firmami nebo lidmi, kteří své zákazníky poškozují.

Věříme tomu, že pokud všichni budeme mít možnost si dopředu ověřit reference a zkušenosti ostatních zákazníků, budeme se moci lépe rozhodnout kde nakupovat, čí služby využívat a případně se i úplně vyhnout některým nekalým obchodním praktikám. Tím, že kdokoliv si bude moci přečíst tyto reference, dojde i k vytváření tlaku na postupné zlepšování kvality služeb ve všech oblastech. Kdo by nechtěl, aby jeho autoservis fungoval bezvadně, aby ubytování na dovolené bylo super, aby v místním obchodě neprodávali zkažené a prošlé potraviny, aby ho na večeři neokradli, aby prostě vše fungovalo tak jak má, za dohodnout cenu a za dohodnutých podmínek?
Najde se zde vůbec někdo, kdo někdy nenadává a nestěžuje si na to, že někde, někdo, něco nefunguje tak jak má? Myslím že ne! Pro ty všechny ostatní je portál RychléReference.cz to správné místo, kde si postěžovat a kde je možné poskytnout své zkušenosti ostatním. A to nejen z pohledu jednotlivého zákazníka, ale také i z pohledu firemní klientely a zkušeností se svými subdodavateli.
Věříme, že Vám bude náš portál velmi užitečný a že bude přínosem i pro ty firmy, které se chtějí poučit ze zkušeností svých zákazníků a dlouhodobě zlepšovat své služby. Věříme také, že v budoucnu bude ubývat nespokojených klientů a naopak bude výrazně přibývat těch spokojených!
K tomu potřebujeme, abychom si všichni pomáhali navzájem tím, že své zkušenosti budeme aktivně sdílet s ostatními. Teď už je jenom na nás, jak této možnosti využijeme. Říká se „Kdo nezaseje, nemůže sklízet!“. A v tomto případě to platí dvojnásob. Takže pište a sdílejte své zkušenosti! Postěžujte si, když nebudete spokojení a nebojte se někoho pochválit, když vše bude podle Vašich představ – pomůžete tím ostatním a zkušenosti ostatních se zase příště mohou hodit Vám!
Těšíme se na Vaše hodnocení či další příspěvky a děkujeme za všechny ty, kterým budou užitečné.

Jak portál pomáhá firmám a podnikatelům?

Chceme přispět ke zkvalitňování služeb a tím pomáhat rozvíjet podnikání těm, kteří se zlepšovat chtějí. Reference poskytují úžasnou zpětnou vazbu a ten, kdo ji dokáže využít, bude mít velký náskok před konkurencí!

Portál RychléReference.cz pomáhá firmám a podnikatelům ve dvou důležitých oblastech. 
První oblastí je zlepšovaní a rozvoj podnikání. Pro zlepšování podnikání a kvality služeb obecně je důležité mít zpětnou vazbu od svých zákazníků. Náš portál tuto zpětnou vazbu přináší prostřednictvím zadaných referencí. Poskytovatel služby tak bude přesně› vědět, s čím jsou jeho klienti spokojeni, co jim naopak vadí a na co by se měl zaměřit, aby měl› spokojených klientů více. Pokud firmy a podnikatelé budou naplno využívat této zpětné vazby, umožní jím to efektivně› investovat své síly a finanční prostř™edky př™esně do těch oblastí, kde to nejvíce potř™ebují.
Druhá a neméně důležitá oblast je oblast internetového marketingu. Portál RychléReference.cz umožňuje registrovaným firmám publikovat na svých profilech informace, které jsou důležité pro internetové vyhledávače, jako je Seznam nebo Google. Portál tak významně pomáhá firmám zlepšovat jejich pozice na těchto vyhledávačích.
Do budoucna máme připraveno dalších rozšíření našeho portálu, které poskytnou firmám mnoho užitečných nástrojů.

Pravidla a podmínky užívání portálu?

Aby vše fungovalo tak jak má a portál RychléReference.cz byl skutečně užitečným pomocníkem pro všechny, je nutné nastavit základní podmínky pro užívaní portálu. 

Detailní znění obchodních podmínek naleznete na stránce Obchodní podmínky portálu.

Jako základní předpoklad dobrého fungování našeho portálu vnímáme objektivnost a korektnost poskytovaných informací a důvěru obecně.
I proto žádáme všechny uživatele portálu, aby ho používali tak, aby svým uživatelům dobře sloužil. Pokud budete zadávat reference, zadávejte pouze pravdivé skutečnosti a snažte se je popsat způsobem, který co nejvíce odpovídá Vaší zkušenosti. Ideálním způsobem je zadání reference pomocí registrovaného účtu. Tento způsob Vám umožní nejen přidat fotografie a video, které mohou být velmi přínosné pro ostatní uživatele, ale také Vámi zadaná reference působí mnohem důvěryhodněji. U svého účtu pak také vidíte jaké reference jste již zadali a můžete se navíc zúčastnit mnoha různých soutěží o zajímavé ceny!
My Vám zároveň zaručujeme, že Vámi zadané osobní údaje jako email, atd. nebudeme nijak zneužívat a v žádném případě je nebudeme poskytovat dalším firmám, které by Vám potom posílaly každý den spousty obchodních nabídek.
Řídíme se heslem: „Nedělej ostatním to, co nechceš, aby ostatní dělali tobě!“. A o to samé bychom Vás chtěli laskavě také požádat.
Reklama:
Letní tábory 2014
Letní dětské tábory blízko hradu Svojanov.
Ohebné kamenné dýhy - novinka na stavebním trhu!
Nová unikátní povrchová úprava. Krása pravé břidlice je nyní dostupná v lehkých ohebných kamenných plátech. 18 druhů kamenných struktur, efektivní a jednoduché použití.
Maloobchod; Profesní, vědeckotechnické činnosti;