Informace o referencích a hodnocení firem

Portál pro ty, kteří nechtějí naletět.

Někdy se stane, že jablko, které vypadá na první pohled krásně a chutně, je uvnitř červivé nebo úplně shnilé. Bohužel to není jenom u jablek, ale i u mnoha výrobků či služeb, které si všichni kupujeme, resp. za ně platíme. RychléReference.cz jsou tady od toho, abychom si těch červivých jablíček kupovali co nejméně!

Udělali jste si radost?
Všichni znáte ten pocit, když si něco vyberete, koupíte nebo objednáte a těšíte se, jak si to pěkně užijete.
Nepříjemné překvapení
Ale místo radosti přijde zklamání, když zjistíte, že jste místo báječně vyhlížejícího produktu dostali červivé jablko.
Nenechte si to líbit
Nejste v tom sami! Tohle se stalo každému z nás. Necháme si to zase líbit anebo je načase něco změnit?
Informujte ostatní
Pojďme s tím už konečně něco udělat! Napište o své zkušenosti, ať všichni vědí, kdo červivá jablka prodává!

Zjistěte si, s kým máte tu čest

Podívejte se na našem portálu na reference a na zkušenosti ostatních zákazníků. Zkuste si tak dopředu ověřit, jestli se náhodou nechystáte koupit nebo si objednat jablko s pěkně vypaseným červem uvnitř. Můžete se tak vyvarovat problémům a velkému zklamání v budoucnu!

Rychlé vyhledávání firem
Zadáte prvních pár písmen a náš automatický našeptávač Vám sám nabídne možné varianty hledaného výrazu.
Provázání s profily firem
Zadané reference jsou provázány s profily firem, kde můžete najít další užitečné informace, které jsme pro vás připravili my.
Reference spotřebitelů
Hodnocení firem na základě zadaných referencí je podrobně členěno a ukazuje jak celkové hodnocení, tak i detail jednotlivých referencí.

Sdílejte své zkušenosti

RychléReference.cz je internetový portál, který nám všem pomáhá si lépe vybrat čí služby budeme využívat a u koho budeme nakupovat. Věříme že lepší služby znamenají spokojenější zákazníky a to společně pomáhá vytvářet lepší a spokojenější život nás všech. Aby to fungovalo musíme každý přijít se svou troškou do mlýna a podělit se o své zkušenosti!

S registrací nebo bez?
Možné jsou obě varianty. Registrovaný uživatel je ale automaticky přidáván do zajímavých soutěží a navíc má k dispozici spoustu dalších výhod.
Jednoduché zadání reference
Vytvoření je opravdu jednoduché. Stačí přidělit jednu až pět hvězdiček a reference je na světě. Popřípadě můžete přidat krátký popis nebo i fotku.
Důvěryhodnost referencí
Pro důvěryhodnost zadaných referencí můžeme udělat nejvíc my sami, když budeme hodnotit firmy a služby pravdivě a objektivně.

Co Vám to přinese?

Když si dopředu ověříte předchozí hodnocení firmy, můžete si ušetřit nejen peníze ale možná i hodně problémů.  Jste si opravdu jisti, že jste si vybrali tu správnou firmu, u které chcete utratit své peníze? Těch pár minut, které navíc věnujete kontrole referencí, Vás nezabije, ale může se Vám to mnohokrát vyplatit!

Ušetříte peníze
Kolikrát se Vám už stalo, že jste se neúspěšně domáhali vrácení peněz za nekvalitní službu nebo výrobek? Společně tomu můžeme předejít.
Půjdete najisto
Díky portálu RychléReference.cz si můžete vybrat ověřenou firmu a služby, které už vyzkoušel někdo před Vámi. Je to spolehlivější, než vybírat naslepo!
Nenaletíte podvodníkům
Na podvodníky nejvíc platí, když se o nich všichni vědí. Jednoduše si u nás ověříte, jestli si zrovna u někoho takového neplánujete něco objednat.

Nešetřete chválou

Portál RychléReference.cz není ale pouze o špatných zkušenostech! Pokud jste byli jako zákazníci s nějakou firmou spokojeni, neváhejte ji také pochválit. Všichni víme, jakou radost udělá upřímná pochvala! Pokud k tomu máte tedy důvod, udělejte někomu radost pochvalou a život bude hned o trochu veselejší!

Reklama:
Česká dřevostavba
Hledáte ideální řešení pro Vaši dřevostavbu nebo mobilní domek? Různé typy dřevěných domů, které jsme pro Vás připravili, odpovídají různým potřebám a představám každého zákazníka. Pokud přesně nevíte, jaký domek si vybrat, rádi Vám s výběrem pomůžeme!
Šišky.cz
Šišky v sobě skrývají semínka Vaší budoucnosti. Postaráme se o reklamu, pomůžeme s organizací a realizací Vašich originálních projektů, zařídíme a zorganizujeme konferenci nebo prezentaci Vaší firmy na veletrhu. 
Maloobchod s pohonnými hmotami; Silniční nákladní doprava; Nespecializovaný maloobchod; Profesní, vědeckotechnické činnosti; Maloobchod s ostatním zbožím; Pronájem a správa nemovitostí; Informační činnosti; Komunikační zařízení; Opravy motorových vozidel; Velkoobchod s chemickými výrobky; Informační technologie;
Ostatní vzdělávání j. n. Poradenství v řízení Velkoobchod