Hrajte s námi. Můžete vyhrát opravdu skvělé ceny!

Soutěž o 3 úžasné tablety pro děti

Slyšeli jste už, že Rychlé reference rozdávají tablety pro děti? Snad každé dítě by dnes chtělo mít svůj tablet a my Vám můžeme pomoci toto přání splnit! Stačí se zapojit do naší soutěže a třeba to budete právě Vy, kdo zdarma získá jeden ze tří úžasných tabletů. Soutěž začíná 10.3.2014!

Pravidla soutěže jsou velmi jednoduchá. Když využijete služby nějaké firmy nebo si něco někde koupíte, popište nám v hodnocení dané firmy, jak jste byli spokojeni či nespokojeni.

První tři registrovaní uživatelé s nejvyšším počtem zadaných hodnocení, od nás dostanou skvělý tablet Samsung Galaxy Tab 3 Kids s ochranným krytem, stojánkem a stylusem.

Průběžný stav soutěže můžete sledovat tady.
Každý z nás denně využívá služby mnoha firem. Tak když uvidíte, jak si Vaše dítě hraje, vzpomeňte si na naší soutěž,ohodnoťte tyto firmy a dětský tablet můžete vyhrát právě Vy.
 
Všechny zadané reference musí být pravdivé a není možné zadat více hodnocení stejné firmy za jeden den. Pokud objevíme smyšlená či nepravdivá hodnocení, vyhrazujeme si právo, dle pravidel užívání portálu, tyto reference smazat a uživatele vyloučit ze soutěže.

Pozor - soutěž je časově omezená. Do soutěže budou započítány pouze hodnocení zadaná do 30.4.2014. Navíc budeme každý týden na našich stránkách zveřejňovat průběžné pořadí, abyste věděli, jak na tom aktuálně jste.

Vybraný tablet je opravdu skvělý a to jak pro děti, tak (po přepnutí do standardního módu) i pro dospělé a věříme, že si s ním užijete spoustu zábavy. Detailní popis a další informace o produktu si můžete přečíst třeba zde.
Shrnutí podmínek soutěže:
Organizátorem soutěže je portál RychléReference.cz.
Účastníkem soutěže je registrovaný Uživatel portálu.
Výherci se stanou tři registrovaní Uživatelé portálu s největším počtem započítaných referencí.
Soutěž začíná 10.3.2014 a končí 30.4.2014.
Cena pro vítěze je tablet Samsung Galaxy Tab 3 Kids.
Do soutěže budou započítány Uživatelem zadané reference (Uživatel musí být v době zadání reference přihlášen, aby bylo možné mu referenci přičíst). Pokud Uživatel zadá více referencí na jeden podnikatelský subjekt v  rámci jednoho dne, bude do soutěže započítána pouze jedna reference na daný subjekt a den.
Organizátor si vyhrazuje právo reference, zadané v rozporu s pravidly užívání portálu, do soutěže nezapočítat a Uživatele, který závažným způsobem poruší pravidla užívání portálu, ze soutěže vyloučit.
Výsledky soutěže budou nejpozději do 7.5.2014 včetně zveřejněny na portálu RychléReference.cz a Výherci budou kontaktováni na registrační emailové adrese. Pokud Výherce neposkytne do 3 týdnů, od zaslání informace o výhře, adresu pro doručení výhry, stane se výhercem další účastník soutěže dle pořadí.
V případě, že by náhodou došlo k rovnosti počtu hodnocení na vítězných příčkách, dojde k "rozstřelu". Vyhraje ten, kdo zadá dříve jednu referenci od předem daného termínu zahájení rozstřelu.
Reklama:
Jan Augusta
Výběr prací z plodné spolupráce s unikátním bigbandem The Tap Tap...  Další realizace naleznete v příslušných kategoriích.