Ivana Hekrdlová / DETAIL REFERENCE

ič:
76253449
dič:
Sídlo firmy:
Jiskrova 62/9, 40502 Děčín VII - Chrochvice
DETAIL REFERENCE
Reklama:
Česká dřevostavba
Hledáte ideální řešení pro Vaši dřevostavbu nebo mobilní domek? Různé typy dřevěných domů, které jsme pro Vás připravili, odpovídají různým potřebám a představám každého zákazníka. Pokud přesně nevíte, jaký domek si vybrat, rádi Vám s výběrem pomůžeme!
Šišky.cz
Šišky v sobě skrývají semínka Vaší budoucnosti. Postaráme se o reklamu, pomůžeme s organizací a realizací Vašich originálních projektů, zařídíme a zorganizujeme konferenci nebo prezentaci Vaší firmy na veletrhu. 
APSAZ Consulting
Hledáte práci jako zaměstnanec nebo vhodný kontrakt jako freelancer? Pomáháme hledat ideální pozici pro každého z Vás. Zaměřujeme se především na IT pozice v oblastech telco a finančních institucí. Budeme Vás podporovat v osobním růstu a v budování vlastní kariéry.
Příprava staveniště; Velkoobchod; Skladování a činnosti v dopravě; Pronájem a správa nemovitostí; Pronájem a leasing; Reklamní činnosti;
Velkoobchod Profesní, vědeckotechnické činnosti Pronájem a leasing Demolice a příprava staveniště Pronájem a správa nemovitostí Lov zvěře