Lenka Andresová / DETAIL REFERENCE

*****
0,0
ič:
72885793
dič:
Sídlo firmy:
Hradecká 172, 53345 Opatovice nad Labem
DETAIL REFERENCE
Reklama:
první reklamní.cz
Grafické a DTP práce. Ofsetový a rotační tisk. Velkoplošná a řezaná reklama. Webové prezentace a webhosting. Fotopráce. Využijte našich dlouholetých zkušeností k řešení Vašeho problémů. 
Ohebné kamenné dýhy - novinka na stavebním trhu!
Nová unikátní povrchová úprava. Krása pravé břidlice je nyní dostupná v lehkých ohebných kamenných plátech. 18 druhů kamenných struktur, efektivní a jednoduché použití.
Event Arena
Od roku 2000 jsme uspořádali pro naše klienty přes 1600 eventů. Jeden z těch příštích může být ten Váš! Potřebujete podpořit vztah se zaměstnanci, chcete se zaměřit na rozvoj vztahů se zákazníky, hodláte zlepšit image značky či produktu nebo jinak podpořit prodej? Pokud ano, my Vám s tím rádi pomůžeme!
Nespecializovaný maloobchod Nespecializovaný velkoobchod Skladování Zpracování čaje a kávy Poradenství v řízení Elektrické zařízení Informační technologie Velkoobchod Pekařské a cukrářské výrobky Restaurace a stánky Profesní, vědeckotechnické činnosti Účetnictví, auditorské činnosti, daňové poradenství Opravy počítačů a výrobků pro osobní potřebu