ROZCESTNÍK

 • Justice.cz

  Web Justice.cz je komplexní informační server českého soudnictví. Je zde možné vyhledávat v obchodním a insolvenčním rejstříku, zjistit konkrétní data o soudech a státních zastupitelstvích a mnoho důležitých informací s tím souvisejících. Portál Justice.cz je provozován Ministerstvem spravedlnosti a získal ocenění Křišťálová lupa.
 • Heuréka

  Portál Heureka.cz je velmi užitečný rádce při výběru zboží na Internetu. Umožňuje vyhledat zboží napříč českými e­shopy na jednom místě. Mezi základní funkce patří seřazení produktů dle ceny a zobrazení objektivních hodnocení prodejců, kteří zboží nabízejí. Pomocí Heuréky při elektronických nákupech neproděláte ani nenaletíte.
 • dTest

  Nezisková organizace dTest si bere za cíl poskytnout spotřebiteli komplexní spotřebitelský servis. Prostřednictvím svého časopisu přináší mnoho nezávislých testů a srovnání běžně dostupných výrobků. Kritika zboží není vždy pouze negativní, proto se lze prostřednictvím výsledků dTestu rozhodnout pro ten nejkvalitnější produkt. Na webu dTest.cz je možno využít i spoustu zajímavých informací a nástrojů.
 • Peníze.cz

  Portál Peníze.cz je komerční internetový magazín, který svým čtenářům přináší informace z oblasti osobních a rodinných financí. Obsah webu tvoří články s ekonomickou tématikou, interaktivní nástroje mezi které patří např. daňová kalkulačka a další užitečné služby jako třeba poradna. Do našeho rozcestníku jsme tento portál zařadili především pro velmi efektivní a rychlé tzv. fulltextové vyhledávání nad ekonomickými subjekty.
 • Potraviny na pranýři

  Zajímá Vás, jaké „pochutiny“ jsou aktuálně k dostání na pultech našich prodejců potravin? Výsledky kontrol a seznam nejakostních, falšovaných nebo dokonce zdraví nebezpečných potravin najdete na portálu Potraviny na pranýři. Web je provozován Ministerstvem zemědělství a Státní zemědělskou a potravinářskou inspekcí.
 • ARES

  Administrativní registr ekonomických subjektů je informační systém, který sdružuje údaje o ekonomických subjektech z registrů veřejné správy. Prostřednictvím tohoto webu lze získat výsledky z více databází najednou a jednoduše přecházet mezi portály orgánů veřejné správy. ARES je provozován Ministerstvem financí.
Reklama:
Ohebné kamenné dýhy - novinka na stavebním trhu!
Nová unikátní povrchová úprava. Krása pravé břidlice je nyní dostupná v lehkých ohebných kamenných plátech. 18 druhů kamenných struktur, efektivní a jednoduché použití.
Silniční nákladní doprava Demolice a příprava staveniště Maloobchod Nespecializovaný maloobchod Maloobchod s pohonnými hmotami