ROZCESTNÍK

 • Justice.cz

  Web Justice.cz je komplexní informační server českého soudnictví. Je zde možné vyhledávat v obchodním a insolvenčním rejstříku, zjistit konkrétní data o soudech a státních zastupitelstvích a mnoho důležitých informací s tím souvisejících. Portál Justice.cz je provozován Ministerstvem spravedlnosti a získal ocenění Křišťálová lupa.
 • Heuréka

  Portál Heureka.cz je velmi užitečný rádce při výběru zboží na Internetu. Umožňuje vyhledat zboží napříč českými e­shopy na jednom místě. Mezi základní funkce patří seřazení produktů dle ceny a zobrazení objektivních hodnocení prodejců, kteří zboží nabízejí. Pomocí Heuréky při elektronických nákupech neproděláte ani nenaletíte.
 • dTest

  Nezisková organizace dTest si bere za cíl poskytnout spotřebiteli komplexní spotřebitelský servis. Prostřednictvím svého časopisu přináší mnoho nezávislých testů a srovnání běžně dostupných výrobků. Kritika zboží není vždy pouze negativní, proto se lze prostřednictvím výsledků dTestu rozhodnout pro ten nejkvalitnější produkt. Na webu dTest.cz je možno využít i spoustu zajímavých informací a nástrojů.
 • Peníze.cz

  Portál Peníze.cz je komerční internetový magazín, který svým čtenářům přináší informace z oblasti osobních a rodinných financí. Obsah webu tvoří články s ekonomickou tématikou, interaktivní nástroje mezi které patří např. daňová kalkulačka a další užitečné služby jako třeba poradna. Do našeho rozcestníku jsme tento portál zařadili především pro velmi efektivní a rychlé tzv. fulltextové vyhledávání nad ekonomickými subjekty.
 • Potraviny na pranýři

  Zajímá Vás, jaké „pochutiny“ jsou aktuálně k dostání na pultech našich prodejců potravin? Výsledky kontrol a seznam nejakostních, falšovaných nebo dokonce zdraví nebezpečných potravin najdete na portálu Potraviny na pranýři. Web je provozován Ministerstvem zemědělství a Státní zemědělskou a potravinářskou inspekcí.
 • ARES

  Administrativní registr ekonomických subjektů je informační systém, který sdružuje údaje o ekonomických subjektech z registrů veřejné správy. Prostřednictvím tohoto webu lze získat výsledky z více databází najednou a jednoduše přecházet mezi portály orgánů veřejné správy. ARES je provozován Ministerstvem financí.
Reklama:
APSAZ Consulting
Hledáte práci jako zaměstnanec nebo vhodný kontrakt jako freelancer? Pomáháme hledat ideální pozici pro každého z Vás. Zaměřujeme se především na IT pozice v oblastech telco a finančních institucí. Budeme Vás podporovat v osobním růstu a v budování vlastní kariéry.
Šišky.cz
Šišky v sobě skrývají semínka Vaší budoucnosti. Postaráme se o reklamu, pomůžeme s organizací a realizací Vašich originálních projektů, zařídíme a zorganizujeme konferenci nebo prezentaci Vaší firmy na veletrhu. 
Česká dřevostavba
Hledáte ideální řešení pro Vaši dřevostavbu nebo mobilní domek? Různé typy dřevěných domů, které jsme pro Vás připravili, odpovídají různým potřebám a představám každého zákazníka. Pokud přesně nevíte, jaký domek si vybrat, rádi Vám s výběrem pomůžeme!
Bezdrátové telekomunikační sítě Poradenství v IT Architektonické a inženýrské činnosti Profesní, vědeckotechnické činnosti Nespecializovaný maloobchod Průzkum trhu a veřejného mínění Poradenství v řízení Zaměstnávání Reklamní činnosti